Stor Perdelerin Özellikleri

Stor Perdelerin Özellikleri

Keten, kabartmalı, desenli ve transparan olmak üzere farklı kumaş türlerinden üretilen stor perdeler ev ve iş yerlerinize şıklık ve zerafet sağlar. Manuel ve uzaktan kumandalı olarak tasarlanmış olan stor perde modelleri oldukça fazladır. Etek oymalı ve işlemeli, dantelli ve sutaşlı olmak üzere farklı modeller seçebilirsiniz. Güneş, rüzgar, yağmur gibi hava koşulları karşısında direnç göstererek özelliklerini koruyan stor perde modelleri oldukça fazladır. Geniş renk seçeneğine sahip olan bu ürünlerde kullanılan ray sistemleri ise size kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Transparan, desenli, kabartmalı, keten ve çizgili stor perde modelleri ile sizlere çok fazla alternatif sunan perde sayesinde kalite ve şıklığı yakalayabilirsiniz. Kullanılan ortama şık bir görüntü sağlayan bu perdeler manuel ve uzaktan kumandalı olarak tasarlanmıştır. Temizliği oldukça kolaydır. Ayrıca günümüzde sinevizyon ve projeksiyon perdeleri de aynı modellerde üretilmektedir. Bu konuda bilgi almak ve merak ettiğiniz soruları sorabilmek açısından internet sayfaları üzerindeki ilgili online firmalara bakabilir ve buradan detaylı bir şekilde inceleme yapabilirsiniz.


Dış Mekan Perdeleri Nasıl Olmalıdır?

Evinizin balkonu, bahçesi ya da terasında kullanılmak üzere tasarlanmış olan dış mekan perdelerinin dokusu ve dikilişi ile farklıdır. Çok farklı stor perde modelleri ve renkleri seçerek ortamın havasını değiştirebilirsiniz. Güneşe, yağmur ve rutubete karşı dayanıklı yapısı ile uzun yıllar kullanabilirsiniz.

Ahşap Stor Perdelerin Farkı Nedir?


Rulo ve katlamalı olarak kullanılan ahşap stor perde modelleri günümüzde en sık tercih edilen ürünlerin başında gelmektedir. Mistik bir görünüm kazandıran ahşap perdeleri nemli bir bezle kolayca temizleyebilirsiniz. Dilerseniz kenarlarına biye çekerek kendi tarzınızı da oluşturabilirsiniz. Basswood, ramin ve bambu ağaçlarından üretilen ahşap stor perdeler ev ve iş yerlerine mistik bir görünüm kazandırır. Daha huzurlu ve enerjik bir hava veren bu ürün yurt dışından da ithal edilir. Rulo ve katlamalı olarak kullanabilen stor perde modelleri arasında en fazla tercih edilen ürünlerdir. Hem ekonomik hem de şıklık veren bu ürüne kolayca sahip olabilirsiniz.