Dişlisiz Asansör Motorunun Özellikleri

Dişlisiz Asansör Motorunun Özellikleri

Ayarlanabilir özelliğe sahip olan tümleşik asansör ünitesi ile asansör talimatlarını ve ayarlamalarını pratik şekilde güncelleyerek konforlu şekilde kullanım sağlayabilirsiniz. VVVF motor sürücü, kontrol birimi ve kata getirme serisinden oluşan bu üniteler dilişiz asansör motoru ile uyumlu şekilde çalışabilir. Asansör yazılımlarının tek seferde güncellenmesini sağlayan bu motor asansörün sarsıntısız şekilde ilerlemesine yardımcı olur. Hiçbir bakım ve onarım yaptırmadan uzun yıllar kullanabileceğiniz dişlisiz asansör motoru ve tümleşik asansör ünitesine internet sayfaları üzerindeki ilgili online firmalar ile sahip olabilirsiniz.

Asansör Kumanda Panosunun Özellikleri

Özel parametreleri ile motora aşırı enerji yüklenmesini önleyen asansör kumanda kartları ile asansör duraklarını belirleyerek kapıların istenilen katta otomatik olarak açılmasını sağlayabilirsiniz. Ekran üzerinden yapacağınız ayarlamalar ile asansörü daha kullanışlı hale getirebilirsiniz. Motor faz koruma, kuyu aydınlatma sistemine, kabin ve kuyu besleme sigortalarına sahip olan bu kumandalar ileri teknolojiden yararlanılarak en modern şekilde tasarlanmıştır. Kat buton ve göstergeleri ile 15 kat duraklama özelliğine sahip olan bu kumandalar sayesinde asansörleri güven içinde kullanabilirsiniz.

Asansör Kumanda Sisteminin Teknik Özellikleri

Dijital sinyal çıkışlarına sahip olan kumanda kartları üzerindeki butonlar ile asansörü istenilen şekilde yönlendirebilir ve asansörün hareket halinde olup olmadığını öğrenebilirsiniz. Ani elektrik kesintilerinde devreye giren alarm sistemine sahip olan bu kartlar kısa devre korumalıdır. Dişlisiz asansör motoru ile çalışan bu sistem hakkında online firmalardan detaylı bilgi alabilirsiniz.