Küvetli Duşakabin Modelleri

Küvetli Duşakabin Modelleri

Küvetli denildiğinde akla ilk küvetli duşakabin gelmektedir, küvetleri sonradan duşakabin ile kaplanması sağlığına bilirken aynı zamanda fabrika çıkışlı küvette duşakabinler de bulunmaktadır. 90 x 90,100 x 100,110 x 110 oval küvetler ile Compact yapıdaki haznesi sayesinde banyo vardınız hiç ıslanmadan duş keyfini sonuna kadar yaşayabilirsiniz. Hem dekoratif hem de ekstra özellikleri sayesinde dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Birinci sınıf akrilik yüzey ile kaplanmış olan iki yan duvar aynı zamanda birçok farklı su çıkış gagasına sahiptir. Aynı zamanda ayna ve şampuan bölmeleri de bulunmaktadır Bununla birlikte son dönemde herkes tarafından kullanılmaya başlayan ha ergonomik oturma alanı ile beraber sırt masajjelli bulunmaktadır.

Küvetli Duşakabin Çeşitleri

Günümüzde birçok evde mutfağın salonun dekorasyonuna önem verildiği gibi banyoların dekorasyonuna da önem verilmektedir. Bu nedenle çeşitli gelişmiş cihazlar banyolarda da yer almaktadır. Bu kapsamda bir sınıf kaliteden üretilmiş akrilik küvetli duşakabin çeşitleri üretilmektedir. 3 farklı sınıfta üretilen küvetli duşakabinler yan duvarlarında ve tavanlarında Tepe duşu su çıkış gagası bulundurmaktadır. Duşu keyifli hale getirmek için çok yönlü yönlendirici batarya farklı sayıda sırt masaj jeti, buhar jeneratörleri, dijital kontrol paneli, radyo, hoparlör, fan gibi özellikli aksesuarlar bulunmaktadır. Kontrol paneli sayesinde sıcaklığı ortamın özelliklerini istediğiniz gibi ayarlama kolaylığına sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda dekoratif bölmeleri aynası ve daha birçok özellikli tasarımı bulunmaktadır.

Küvetli Duşakabin Fiyatı

Küvetli duşakabin fiyatları imal edildiği malzemeye göre duşakabinin ölçüsüne göre veya küvetin ölçüsüne göre değişiklik göstermektedir. Ancak internet sayfaları üzerindeki ilgili online firmalarda inceleyeceğimiz birbirinden farklı küvetli duşakabin modelleri farklı aksesuarları içerisinde barındırmasına rağmen farklı ölçülerde ve birbirinden çok şık özellikler nedir. Kare oval yuvarlak farklı çeşitlerin bulunduğu küvetli duşakabinler en uygun fiyatlarla satışa sunulmaktadır.