Stage 1 Ne Anlama Gelir?

Stage 1 Ne Anlama Gelir?

Araç modifiye sistemleri sadece görüntüden ibaret değildir, araçların beyni olarak işlev gören ECU2da gerçekleştirilen işlemlerle otomobil performansı üzerinde hakimiyet kurmak mümkündür. Aracını kişiselleştirmek isteyenlerin tercihi olan chip tuning uygulamaları, kullanıcıların araçlarında istedikleri değişiklikleri yapmalarına olanak verir. Farklı aşamalarda gerçekleştirilen işlemler, aşama aşama olarak paket programlar halinde sunulabilir. Sürücüler, paket programlardan birini tercih edebilir veya talepleri doğrultusunda özelleştirilmiş yazılımlara da sahip olabilir. Yerli yazılım üretimi yapan firmalar, sürücülerin beklentilerini aşacak özellikteki güncelleştirmeleri hayata geçirerek araçların gizli özelliklerini ön plana çıkarır.

Stage 1 Güncelleştirmelerinin Araçlara Uygulanması

Binek otomobillerden ticari araçlara kadar tüm motorlu taşıtlarda uygulanabilen yazılım güncelleştirmeleri stage adı verilen aşamalardan medyana gelir. Stage sayısı arttıkça paralel olarak araçta meydana gelen değişiklikler de artar. Üç farklı aşamadan oluşan güncelleştirmelerden ilk basamak olan stage 1 timing ayarı, cold air intake kit, soft chip tuning uygulamaları, spor egzoz uygulamaları, dump valve / blow off valve uygulamaları, downpipe uygulamaları, ateşleme sistemi uygulamaları ve soğuk buji ve performans uygulamalarını kapsar. Araç performansını iyileştirmek isteyenler internet sayfaları üzerindeki ilgili online firmalar aracılığı ile işlemlerin kısa süre içerisinde gerçekleştirilmesini sağlar.

Modifiye İşlemine En Alt Basamaktan Başlayın

Farklı seviyelerde bulunan modifiye işlemleri için el alt basamaktan başlamak kullanıcıların istedikleri verimi elde etmelerinde adım adım ilerlemelerine olanak sağlar. Yakıt tasarrufu da sağlayan sistemler, aracın beyni açılmadan entegre edilir. Kullanıcı, istediği zaman yazılımın fabrika ayarlarına döndürülmesini sağlayabilir. Mail yoluyla aracın yazılım dosyasını gönderen sürücüler, aynı şekilde güncellenen yazılım dosyasına sahip olabilir. Bu da sürücüler için zaman ve mekan kısıtlamasını tamamen ortadan kaldırır. Yerli yazılımlar ile gerçekleştirilen işlemlerde kullanıcıların taleplerine göre özgün yazılımlar üretilmesi de mümkündür.