Tıbbi Atık Bidonu Özellikleri Nelerdir?

Tıbbi Atık Bidonu Özellikleri Nelerdir?

Keskin köşe olmayacak biçimde imal edilmesi gereken tıbbi atık bidonları, adından da anlaşılacağı gibi tıbbi atıkların muhafaza edilmesinde kullanılır. Şişirme teknolojisi ile üretilen bu ürünler tek parçada oldukları için sızdırmazlar. Tek işlem de üretilen tıbbi atık bidonları polietilenden meydana gelir. Genellikle kırmızı renkte üretilen bu ürünlerin zayıf noktası olmamalıdır. Emniyetli bir şekilde imal eden kaliteli tıbbi atık bidonları, yönetmeliğe uygun olarak işleminizi gerçekleştirmenizi yardımcı olur. Korozyon mukavemetine sahip olan bu ürünler çemberli kilidi kapak sistemine sahip olmalıdır. Bu sayede tıbbi atıkların sızması imkansız hale gelir. Bu konuda bilgi almak ve merak ettiğiniz soruları sorabilmek açısından internet sayfalarını üzerindeki ilgili online firmalara bakabilir ve buradan detaylı bir şekilde inceleme yapabilirsiniz.


Tıbbi Atık Bidonu Güvenilirdir

Kelepçe ile sabitlenebilir özellikte olan modelleri de bulunan tıbbi atık bidonlarının kapak bölümü sızdırmaz conta ile desteklenir. Ürünü doldurduktan sonra mühür kilidi vasıtasıyla emniyetli kilidi takmanız mümkündür. Kavisli tutma yerleri sayesinde görevliler tarafından rahat bir şekilde kavranabilen tıbbi atık bidonu üzerinde kendiliğinden tutma yeri olduğu için ayrıca avantajlıdır. Ürünün üzerine isterseniz ekstra tutmaç ekletebilirsiniz. Farklı ebatlarda üretilen bu ürünler, talebinize ve gereksinimlerinize bağlı olarak çeşitli ölçeklerde tercih edilebilirdir. Etiketlemeye müsait bir yapıya sahip olan bu ürünler her türlü markalamaya uygundur.

Tıbbi Atık Bidonu Emniyetlidir


Düzgün varil formuna sahip olan tıbbi atık bidonları yüksek emniyet imkanı sayesinde beklentilerinizi tam olarak karşılar. Tıbbi atıkların güvenli bir şekilde nakliye edilmesine olanak sağlayan bu ürünler, aynı zamanda çeşitli maddelerin stoklanması için de kullanılabilir.