Sabo Terlik Modelleri

Sabo Terlik Modelleri

Bay bayan sağlık personelleri için özel olarak tasalanmış olan Sabo ayakkabı sayesinde gün boyu yorulmadan çalışabilirsiniz. Ayaklarınızda nem ve koku oluşumunu önleyerek kuru kalmasını sağlar. Ayak sağlığınızı koruyan bu ayakkabıların tabanı ıslak zeminlerde kaymayacak şekilde tasarlanmıştır. Kolayca giyip çıkarılan önden bağcıklı modelleri mevcuttur. Tüm ayak numaralarında üretilmiş olan Sabo terlik yürürken sizlere rahatlık verir. Çiçek, kelebek, kedi, kurukafa, medikali doktor, animals, Hello Kitty desenleri ile sizlere şık ve kaliteli terlikler sunan online firmalar sayesinde istediğiniz modeli rahatlıkla bulabilirsiniz. Hemşire ve doktorlar rahatlıkla kullanabilirler. Gözenekli dokusu ile ayaklarınızın terlemesini ve kötü koku oluşmasını önleyen bu ürünler %100 gerçek deriden üretilmiştir. Islak zeminler kayıp düşmeden güvenle yürüyebilmeniz için tabanı özel olarak tasarlanmıştır. Kamu ve özel hastane, laboratuvar, ameliyathane gibi ortamlarda kullanabileceğiniz bu terliklere internet sayfaları üzerindeki ilgili online firmalar aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Tesettür Hemşire Forması

Özellikle tesettürlü bayan sağlık çalışanlarının rahat etmeleri amacıyla tasarlanmış olan tesettür hemşire forması normal formalara göre çok daha uzun şekilde üretilmiştir. Uzu kollu, etek boyu uzun ve boğazı kapalı olacak şekilde tasarlanmış olan bu formalar vücut hatlarınızı tamamen kapatır. Esnek yapıdaki alpaka kumaştan üretilerek hareketlerinizi kısıtlamayan bu ürünlere online firmalar aracılığı ile sahip olabilirsiniz. Hem çalışırken sizlere rahatlık sağlayan hem de şıklık veren bayan nöbet takımları farklı renk ve modellerde tasarlanmıştır. Üst forma ve lastikli klasik paça pantolondan oluşan bu takımlarda mavi, avcı yeşili, petrol yeşili, fujya, mürdüm, patlıcan moru, saks mavi, kırmızı, siyah, turuncu gibi renkler mevcut. Genellikle çocuk doktoru veya hemşireleri için tasarlanmış olan desenli tek üst forma modelleri arasında kelebek, kedi çiçek ve doktor desenleri bulabilirsiniz. Farklı renk seçenekleri ile sizlere kaliteli hizmet veren online firmalar ile sadece üst forma ya da pantolonu ile takım formaları temin edebilirsiniz. Teri kotondan yapılmış olan bu ürünlerin fiyatları oldukça ekonomiktir.

Tek Alt Hemşire Pantolon Modelleri

Klasik kesim hemşire pantolonları ile üst forma takımlarını bir arada bulabileceğiniz online firmalar sizlere geniş ürün seçenekleri sunuyor. Tek alt hemşire pantolon hem kadın hem de erkekler için özel olarak tasalanmıştır. Cep detayları ve lastik beli ile sizlere kullanım kolaylığı sağlar. Beyaz ve lacivert renklerde bulabileceğiniz pantolonları farklı renklerdeki formalar ile birlikte giyebilirsiniz. Teri koton kumaş kullanılarak üretilmiş olan unisex hemşire forması kadın ve erkeklerin kullanımına uygundur. Rahatça hareket etmenizi sağlayacak esnekliğe sahip olan bu formalarda 3 adet cep vardır. V yaka ve ay yaka olan tasarımlarında uzun ve kısa kollu olanlarını tercih edebilirsiniz.