KARTON BARDAK MARKAYA HANGİ DEĞERLER SAĞLAR?

KARTON BARDAK MARKAYA HANGİ DEĞERLER SAĞLAR?

Pandemi, tüm dünyaya hijyenin ne kadar önemli olduğunu gösterdi. Bunun bilincinde olan firmalar, tek kullanımlık olan karton bardaklara yöneldi. El değmemiş karton bardaklar, kullanıcının beklentilerini tam olarak karşılayarak hem sıcak hem de soğuk içeceklerin gönül rahatlığı ile tüketilmesine olanak sağlar. Türk Gıda Kodeksine uygun olarak üretilen bardaklar, bu özellikleri sayesinde içilebilir veya diğer gıdalar için uygun bir formatta hazırlanır. Farklı ölçülere sahip olan bu ürünler, kullanım amacına bağlı olarak özelleştirilebilir. Bu nedenle doğru şekilde takip yapmak, önemlidir. Bu konuda bilgi almak ve merak ettiğiniz soruları sorabilmek açısından internet sayfalarını üzerindeki ilgili online firmalara bakabilir ve buradan detaylı bir şekilde inceleme yapabilirsiniz.

Karton Bardak Üzerine Logo Tasarımı

Eğer bir işletmeyseniz, karton bardakların üzerine logo basılmasını sağlayabilirsiniz. Geri dönüşümlü olan bu ürünler, doğanın korunmasına da katkıda bulunur. Sürdürülebilir bir çevre anlayışı benimseyen firmalar tarafından tercih edilen karton bardak seçenekleri bu yönüyle de avantajlıdır. Üzerine baskı yapılabilen bu ürünler, çok düşük maliyetler ile bir tanıtım aracına dönüşebilir. Siz de reklam ajansları sayesinde bardaklarınızın üzerine firmanızın logosunu bastırabilirsiniz.

Karton Bardak Çevreye Zarar Vermez


Çevre dostu olan karton bardaklar, tüm sektörlerde kullanılabilir. Oldukça işlevsel olan bu ürünler, yiyecek ve içeceklerin muhafaza edilmesine yardımcı olur. İnternet vasıtasıyla tek tıkla ulaşabileceğiniz bu ürünler, kapınıza kadar kargo edilir. Kişiye özel olarak üretilen bu ürünler, hijyenik olduğu için tercih edilir. Siz de marka bilinirliğinizi artırmak ve hedef kitlenizi önemsediğinizi ifade etmek için karton bardakları tercih edebilirsiniz. Bu sayede bulaşık problemini de tamamen ortadan kaldırabilirsiniz. Preslenebilir özelliği sayesinde çöp olarak da fazla yer kaplamayan bu ürünler, özel organizasyonlar için de tercih edilebilir. Herkese ve her keseye uygun olarak üretilen karton bardak seçenekleri, beklentilerinizi tam olarak karşılayacaktır.