Cam Zemzem Takımı Modelleri

Cam Zemzem Takımı Modelleri

Özellikle umre ve hacdan dönenlerin hoş geldin ziyaretine gelenlere ikram edilen zemzem suyu kutsal topraklardan gelen en anlamlı hediyedir. Bu mübarek suyu içmek için özel tasarlanan bardak çeşitleri de oldukça şıktır. Cam zemzem takımı hem fiyatı hem de sağlıklı kullanım olanakları ile en çok tercih edilen takımlardır. 12 adet cam bardağı olan takımlarda bardak üzerinde renkli veya gold işleme oldukça sık kullanılmakta. Ayrıca ebatları zemzem suyu içmek için ideal boylardadır. Bu modellerin kulplu ve kulpsuz olanları var. Ekstra zemzem sürahisi ve tepsisi ile birlikte satılıyor.

Cam Zemzem Bardağı Fiyatları

Cam bardak takımları diğer tasarımlardan daha ucuzdur. Yalnızca zemzem ikram etmek için değil, özel misafirlerinize ve sevdiklerinize de böyle bir hediye verebilirsiniz. Ömür boyu kullanacağınız ve bu anıları tekrar tekrar hatırlayacağınız takımları vitrin veya konsol üzerinde aksesuar amaçlı olarak da kullanabilirsiniz. Cam siyah, cam beyaz ve cam desenli olmak üzere farklı model seçeneklerinde altılı takım da alabilirsiniz. Sipariş için internet sayfaları üzerindeki ilgili online mağazalar ile iletişime geçebilirsiniz.

Mineli Zemzem Takımı Modelleri

Mineli modeller oldukça şık desen ve renkleri ile en beğenilen takımlar arasında yer alıyor. Özel tasarım olarak hazırlanan bu tasarımlarda mavi, gold, siyah, sarı tonlarının bir arada kullanılması takımlara otantik bir hava katmış. Mineli takım modellerinde uygun fiyat için internet sayfaları üzerindeki ilgili online mağazalar ile iletişime geçebilirsiniz.