İstanbul Havaalanı VIP Karşılama

İstanbul Havaalanı VIP Karşılama

İstanbul Airport VIp Welcoming - İstanbul Havaalanı VIP Karşılama hizmeti için internet sayfaları üzerindeki ilgili online firmaları arayabilirsiniz. Online firmalar ile tüm havaalanlarında ve özellikle de yeni İstanbul hava limanında VIP konforunda karşılanmak çok kolay. Avrupa’nın en büyük havalimanı olan İstanbul havaalanına giriş yapıyorsanız karşılama, ulaşım, aktarma, dinlenme konusunda online firmaları tercih edebilirsiniz. Online firmaların sayfalarına geldiğinizde silver ya da gold karşılama paketlerini bulabilirsiniz.

VIP Toplantı Havaalanı Destek

Online firmalar sizlere ‘Genel Havacılık Terminali Kullanımı’ konusunda en iyi desteği veriyor. Stressiz ve hızlı havaalanı prosedürü için siz de online firmaları arayabilirsiniz. Sürekli seyahat eden bir gezgin ya da zamana karşı yarışan bir iş insanıysanız Gold ya da Silver paket seçeneklerini incelemelisiniz. Dahil Genel Havacılık Terminali Kullanımı konusunda “GOLD” ARRIVAL paketiyle; Özel Giriş ve Pasaport Kontrolünde CIP HOSTESS ayrıcalığından ve PORTER giriş karşılama ve bagaj taşıma hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Özel güvenlik noktasından Özel Check-in masası ile geçerek ardından Dedicated Passport Desk aracılığıyla pasaport kontrolünü aşabilirsiniz. Yatılı yolcuysanız lounge kabinlerinde istirahat edebilir ya da VIP Car ile uçaklardan alınabilir veya uçağa kadar bırakılabilirsiniz.

Havaalanı Taşıma Hizmeti

PORTER VIP hava limanı taşıyıcısı sizi uçak kapısında karşılayacak olan araçtır. Özel Pasaport Masasını, Güvenlik Kontrolünü hızlıca ve sorunsuzca aşarak kuyruklarda beklememek için bizi arayabilirsiniz. Pasaport işlemleri için CIP hostesi, pasaport kontrolü için Dedicated Passport Desk ayrıcalıklı pasaport kontrolüyle hizmetinizdeyiz.